Yeni sitemiz güncel içerikleriyle www.batikent.net adresinde test yayınına başlamıştır. Buraya tıklayarak yeni sitemize ulaşabilirsiniz.

Batıkent'te Çok Amaçlı Kültür Merkezi

E-posta Yazdır

Batıkent'e yapılacak Kültür Merkezi ile bölgenin çok büyük bir özlemini gidermiş olacak.

 

Yapımına çok kısa bir süre sonra başlanacak Batıkent Kültür Merkezi'nde her türlü kültür ve sanat aktivitesi'nin gerçekleştirilebileceği çok amaçlı salonlar, nikah ve tiyatro salonu ile semt birimi de yer alacak.

Batıkent Devlet Hastanesi, modern parklar ve ücretsiz halı sahaları, üstü kapalı Pazaryerleri, sentetik çimle kaplı semt sahası gibi bir çok güzelliği Batıkentlilerle tanıştıran Duyar sayesinde bölge yerleşim konusunda vatandaşların ilk tercihi oluyor.

Yenimahalle'yi Ankara'nın kültür ve sanat ışığı haline getirebilmek için çok çalıştıklarını bildiren Duyar, bölge, bölge ayırmaksızın yatırım gerçekleştirdiklerini, önümüzdeki 5 yıl da bu yatırımların artarak devam edeceğini söyledi.

Batıkent'te yapacakları kültür merkezinin Yenimahalle'nin sosyal ve kültürel aynası olacağını ifade eden Ahmet Duyar, "görev süremiz boyuca Batıkent'te bir çok projeye imza attık. Devlet Hastanesi yaptırdık koşu yolları yaptık, futbol sahaları yaptık kısacası modern şehirciliğin tüm gereklerini yerine getirdik.  Batıkent'imizin kültür merkezine ihtiyacı olduğunu düşündük ve gerçekleştireceğimiz projeler arasına bölgenin ününe ün katacak cazibesini ikiye katlayacak kültür merkezi yapımını aldık. Yenimahalle Başkentin Batıkent'te Yenimahalle'nin parlayan yıldızı. önümüzdeki 5 yılda Batıkent layık olduğu hizmeti almaya devam edecek" dedi. 12 yıllık hastane özlemini bitiren Başkan Duyar, Batıkentli komşularına ve tüm Yenimahalle'ye hizmet etmekten gurur duyduğunu söyledi.

BATIKENTE YAPILAN HİZMETLER

200 yataklı Batıkent Devlet Hastanesi, Batıkent Semt Sahası, Futbol sahası,Ücretsiz Halı Sahalar, Modern Pazar Yerleri(İlk Yerleşim-Andaş), Modern Muhtarlık Binaları, Yeni Parklar Çakırlar Bölgesi Altyapı ve Üstyapı Çalışmaları, Yeni Yol açılması,Yol Genişletme, Asfalt, Tretuvar, Bordür çalışmaları, İstanbul yolu bağlantısı, Koşu yolları ve Fitnes aletli spor alanları, Tek Ses Tek Yürek Meydanı, Bisiklet Halk Koşuları, 2.Kent Ormanları Fidan Dikimi, Geri Dönüşüm Projesi, Kültürel ve Sanatsal etkinlikleri ve Özel gün ve gece programları

BATIKENTE YAPACAĞI PROJELER

Batıkent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Batıkent Kültür ve Sanat Merkezi,Yaşlılara Hizmet Merkezleri Kadın Sığınma Evleri,Yeni Sağlık Ocakları ve Semt Polikliniklerin yapılması,Yeni Modern Pazar Yerleri,Koşu Yolları ve Parklar,Sosyal ve Kültürel Etkinliklerle Batıkentliler hizmette hak ettiğini yine alacak.


( 8 Oy )

Yorum yaz

küçült | büyült

Yorumlar (0)


busy
 


 

Firma İstatistik

Firma Sayısı: 306
Kategori Sayısı: 95

 

bener carsi

 

Sizde Oy Verin

Aileniz Kaç Kişiden Oluşuyor.
 

Sponsor Firmalar

Digital Dünya Botanik Kompleks Düğün ve Toplantı Salonu Beko & Arçelik Servis
Serra Gündüz Bakımevi AYM Turkcell Can Elektronik
Mecan Vodafone Shop Batıkent Arena Playstation Cafe Lider Anahtar Çilingir (Anahtarcı Mehmet
Batıkent Sevgi Kelebeklerim Anaokulu Batıkent Bosch Teknik Servisi Akvaryum Düğün Salonları
Kids Aloud İngilizce Anaokulu Batıkent Temsilciliği Saygın Grup Sigorta

Sponsor ol


Son Yorumlar

Inönü Mahallesi Muhtarlığı
...........................
Inönü Mahallesi Muhtarlığı
Sayın muhtarım size 0312-25124
Dr.Ufuk Ege Anaokulu
2009 yılında bu okuldan mezun
Acapella Musıc Center
Batıkent de araştırınca siz çı
Inönü Mahallesi Muhtarlığı
İNÖNÜ MAHALLESİ MUHTARLIĞININ

Son 5 İlan

YENİ KAYITLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR...
Diğer (01.09.2014)
YAN FLÜT DERSİ
Diğer (06.08.2014)
YAN FLÜT
Satılık (06.08.2014)

Kimler Sitede

Hiçbiri
Şu anda 59 ziyaretçi çevrimiçi

Ziyaretçi Sayısı

Üye : 9705
İçerik : 1509
Web Bağlantıları : 7
İçerik Görüntüleme Sayısı : 5972815