Yeni sitemiz güncel içerikleriyle www.batikent.net adresinde test yayınına başlamıştır. Buraya tıklayarak yeni sitemize ulaşabilirsiniz.

Batıkent Hanımlar Lokali Kayıtları Devam Ediyor

E-posta Yazdır
ImageBatıkent Hanımlar Lokali kayıtları devam ediyor. Yapılan faaliyetler ve istenen belgeler için yazının devamını okuyunuz.

Bir çok Batıkentli bayanın hizmet aldığı lokalde yapılan faaliyetlerin çokluğu dikkat çekiyor. Nezih bir ortamda tüm sosyal faaliyetlerin yapıldığı Hanımlar Lokali, Vedat Dalokay Parkının hemen yanında.

Faaliyetler
• Masa Tenisi
• Air Hokey
• Bilardo
• Satranç-Alobone
• Step- Aerobik-Kondisyon
• Yüzme
• Halk Oyunları
• Türk Sanat Müziği
• Türk Halk Müziği
• Bağlama
• Ud
• Gitar
• Piyano
• Org
• Sağlık Odası
• El Sanatları
• Resim
• Takı Tasarımı
• Diksiyon
• Bilgisayar
• (İnternet Bağlantılı)
• Tiyatro
• İngilizce
• Çocuk Oyun Salonu
• Kütüphane
• Çok Amaçlı Salon (Konferans ve Sinema Salonu)
• Kabul Günü Salonu
• Güzellik Salonu ve Kuaför
• Sauna

Etkinliklerimiz
• Sosyal Faaliyetler
• Kültürel Faaliyetler
• Sportif Faaliyetler
• Psiko-Sosyal Faaliyetler
• Sağlık Hizmetleri

Masa Tenisi
Hanım lokallerimizde, bedensel kontrol sağlayarak yapabileceğiniz bilinçli bir salon sporu olan masa tenisi ile hoşça vakit geçirecek ve sağlıklı bir yaşamın kapılarını aralayacaksınız.

Air Hokey
Toplumumuzda pek yaygın olmayan air hokey oynamayı öğrenmek ve eğlenceli vakit geçirmek istiyorsanız, lokallerimize gelerek bu arzunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Bilardo
Eğlenceli salon sporlarından birisi olan bilardo, bedensel ve ruhsal yoğunluğunuzu sonuca yansıtabileceğiniz bir spor dalı. Beden ve ruh yoğunlunuzu beceriye dönüştürebilirsiniz

Satranç- Abolone
Sadece fiziksel değil zihinsel olarak da idmanlı olmak isteyenler için profesyonel bir uğraş. İki kişilik iyi bir beyini jimnastiği. "Düşünmek, zihinsel bir antremandır" diyenler! Gelin birlikte antrenman yapalım.

Step-Aerobik-Kondisyon
Hırslı ve kararlı bir egzersiz programı ile esnekliğini kaybetmeden çok farklı dallarda vücudunuzu sınama ve zinde tutma şansı elde edebilirsiniz. "Zoru başarmayı severim" diyenlerdenseniz, bu uğraş tam size göre...Spor yaparak formda kalmak ve özellikle kalp sağlınızı korumak istiyorsanız, kondüsyon, step ve aerobik bu arzunuzu gerçekleştirebileceğiniz en uygun spor dallan.

Yüzme
Denizden oldukça uzak olan ve spor yapma imkanı taşıyan bir göle de sahip olmayan Ankara'mızda yüzmeyi öğrenmek ve serinlemek isteyen bayanlarımız, hanım lokallerimizde, hijyenik ortamda bu imkana kavuşuyor.

Halk Oyunları
Türk kültürünün başat unsurlarından olan türkülerimize ve ezgilerimize gönül veren hanımlar için türkü tadında yaşama fırsatı. Bir toplumun kültürel temel taşlarından biri olan halk oyunlarını öğrenebileceğiniz en mükemmel ortam. Bölge böle hikayeler, farklı ritimler, renkli dansları ile güzel bir ekip. Horon tepin, halay çekin, bar oynayın. Hem öğrenecek hem de eğleneceksiniz.

Bağlama
Milli çalgımız bağlamayı ustalarından öğrenmeye ne dersiniz? Tarifi imkansız duygular yaşamak ve müzik ile iç içe olmak istiyorsanız, melodilerin dünyası hanım lokallerimize bekliyoruz.

Ud
Udun muhteşem sesinde kadim zamanlarda yolculuğa çıkmak ve ud çalmayı öğrenmek istiyorsanız hanım lokallerimizde bunu başarma fırsatım elde edebilirsiniz.

Gitar
"Yeteneksiz değil, yeteneği ortaya çıkartılmamış insan vardır" diyorsanız, yeteneğinizi ortaya çıkarmak istiyorsanız, sizi gitar çalmaya davet ediyoruz. En önemli kural, sabırlı ve bilinçli çalışmaktır. "Ben de öğreneceğim" diyorsanız, o halde buyurun!

Piyano
Belki de dünyanın en güzel nağmeleri sizin parmaklarınızın ucunda saklı. Hayal edin ve hayalinizi melodiye dönüştürün. Parmaklarınızdaki zarafeti tuşlara yansıtıp bin bir nağmelerle coşmak ve coşturmak istiyorsanız, haydi piyano başına!...

Org
Org çalmayı öğrenmek, nota bilgisi almak ve gönül dünyasındaki yücelikleri keşfetmek istiyorsanız, org kurslarımıza katılabilirsiniz.

Sağlık
Anneler ve anne adayları! Sağlıklı bir yuvanın yolu, hanımların sağlık konusunda bilgi ve birikiminden geçer. Tansiyon ölçümünden kolay tedavi yöntemlerine kadar bir çok konuda bilgi ve birikiminizi artırabileceğiniz en uygun çatı, hanım lokallerimiz.

Resim
Resim yapmaya ilgi duyuyorsanız, el becerileriniz geliştirmek istiyorsanız, lokallerimiz size bu imkânı sunuyor.

El Sanatları
El becerisi, bilgi, kabiliyet ve tecrübeden kaynaklanır. Eğer siz de kabiliyetinize güveniyorsanız lokallerimiz el becerilerinizi geliştirebileceğiniz en ideal yer.

Takı Tasarım
Gündelik kullanılan eşyalar arasında en fazla yer alan takılarla ilgili olarak bilginizi artırmak zevkinize göre takı tasarlamak ve el becerileri kazanmak için lokallerimiz hizmetinizde.

Bilgisayar (Internet Bağlantılı)
Lokallerimiz  sizlere,  bilgisayarla ilgili gerek  günlük işlerde ve  gerekse eğitiminize katkıda bulunacak düzeyde bilmeniz gereken konuların eğitimini alabilme imkanı sunuyor. Çağa ayak uydurma konusunda her zaman önde giden hanımlarımıza bilgisayar ve internet ile tanışmaları diledikleri gibi bilgilenmeleri için destek, yine hanım lokallerinde...

Diksiyon
Sağlıklı bir iletişim, dili doğru ve etkili kullanmaktan geçer. Hanım lokallerimizdeki diksiyon kurslarımız, güzel Türkçe'mizi doğru konuşmamıza yardımcı oluyor. Her meslek grubundan hanımlar! Diksiyon kurslarımız sizleri bekliyor!

İngilizce
Gündelik yaşamımızda bir türlü vakit ayıramadığımız yabancı dil eğitimi, hanım lokallerimizde artık çok kolay. İşlerinizden kopmadan neşeli ve eğlenceli bir ortamda, sıkılmadan ve zorlanmadan tecrübeli öğreticilerden kısa sürede yabancı dil öğreneceksiniz.

Çocuk Oyun Salonu
Farklı kültürlerle iç içe yaşayan 3-6 yaş grubu çocuklarımız, oyun salonlarında birlikte öğrenip birlikte eğlenecekler; hoşça vakit geçirecekler.

Kütüphane
Hanım lokallerindeki kütüphaneler, zengin kitap çeşitleriyle, okuma-araştırma yapmak ve bilgi edinmek isteyen hanımları bekliyor.

Çok Amaçlı Salon (Konferans ve Sinema Salonu)
Rahat ve ferah bir mekan olarak tasarlanan salonlarımızda konferans, seminer, söyleşi ve panel gibi sosyal aktiviteler düzenlenmekte, filmler izlenmektedir.

Kabul Günü Salonu
Genç yaşlı tüm bayanlarını bir araya gelebileceği, buluşup sohbet edebileceği, gün yapabilecekleri nezih bir ortam. Randevu ile faaliyet gösterecek olan kabul günü salonlarında geçireceğiniz huzurlu saatler sizleri bekliyor.

Güzellik Salonu ve Kuaför
Güzellik salonlarımızda cilt bakımı, zayıflama, manikür, pedikür yaptırabileceğiniz gibi kuaför salonumuzda saç bakımınızı da yaptırabilirsiniz.

Sauna
Bin yıllık kültürün çağdaş yapısı saunalarımız hanım lokallerimizde canlandırarak, hem sağlığınıza katkıda bulunuyor hem de bedensel kontrolünüzü sağlamanıza destek veriyor.

Batıkent Hanımlar Lokali'ne Nasıl Müracaat Edebilirsiniz?
-Nüfus Cüzdanı Fotokopisi ( T.C. Kimlik Numarası )
-2 Adet Resim
-İkametgâh İlmühaberi
-Kan Grubu
-Sağlık Raporu ( Spor faaliyetleri için Dâhiliyeden )
-Yıllık Üyelik Ücreti

İletişim Bilgisi 
Adres:     Uğur Mumcu Cad. Rajiv Gandi 7. Sok. Vedat Dalokay Parkı Sosyal Tesisleri Batıkent/ANKARA   
Telefon:     0312 250 79 09 - 251 16 63

( 28 Oy )

Yorum yaz

küçült | büyült

Yorumlar (9)

kına gecesi
0
merhaba ben batıkentte oturuyorum hanımlar lokalinde kına gecesi yapmak istesem olurmu acaba bu mümkün mü sizcesmilies/smiley.gif cevap vermenizi rica ediyorum teşekür ederim
emine karataş , Mayıs 31, 2010
...
0
fiyatını öğrenebilir miyim?
adalet , Aralık 20, 2009
kayýt
0
çalýþan bir bayaným haftasonumu deðerlendþrmk için taký tasarým kursu almak istiyorum ücret konusunda bilgilendirmaenizi rica ederim smilies/smiley.gif
canan karakuþ , Ocak 04, 2009
haksýzlýk( sitede faliyetlerin hepsi yaz
0
neden bu sitede yazýlý olan kurslarýn kýsýtlý oldugunu belirtmiyorsunuz.bu haksýzlýk deil mi ? ben gtar kursu almak istiyorum vede el sanatlarý yani burda yazan bölümlerin hepsinden yararlanmak istiyorum fakat gerçek olan tek þey var ki istediðim bölüm yok.sizden istediðim þey sadece sizde olan faliyetleri yazýn lütfen. istediðim bölümün olmamasýna çok üzüldüm.
yeþim , Ekim 07, 2008
kayýtlar
0
lütfen kayýtlar dolmasýn. banada yer kalsýnsmilies/smiley.gif
yeþim , Eylül 24, 2008
bilgi edinmek istiyorum.
0
ben ingilizce bölümünüze kayýt olmak istiyorum kayýt süresi devam ediyormu.hafta sonu varmý saat kaç civarýnda,ücreti nekadar
GÜLHAN , Eylül 18, 2008
kayýtlar
0
yeni kayýtlar hangi ayda baþlýyor bilgilendirilmek istiyorum bu güzel faliyetlere bende katýlmak istiyorum ama henüz kayýtlar baþlamadý yanýtý alýyorum kayýtlar dolmadan bende kaydolmak istiyorum yardýmcý olursanýz sevinirim þimdiden tþk ler
sema , Eylül 16, 2008
fiyatlar
0
alýnacak olan faliyetlerin fiyatlarýný yaza bilirmisiniz bizde ona göre seçenek yapabiliriz
Jale , Eylül 09, 2008
...
0
merhaba batýkent hanýmlar lokalinde çocuk oyun salonuna iþçi alýmý varmý varsa nasýl baþvurabilirim yardýmcý olursanýz sevinirim iyi günler
asuman , Mayıs 24, 2008

busy
 


 

Firma İstatistik

Firma Sayısı: 306
Kategori Sayısı: 95

 

bener carsi

 

Sizde Oy Verin

Aileniz Kaç Kişiden Oluşuyor.
 

Sponsor Firmalar

Digital Dünya Botanik Kompleks Düğün ve Toplantı Salonu Beko & Arçelik Servis
Serra Gündüz Bakımevi AYM Turkcell Can Elektronik
Mecan Vodafone Shop Batıkent Arena Playstation Cafe Lider Anahtar Çilingir (Anahtarcı Mehmet
Batıkent Sevgi Kelebeklerim Anaokulu Batıkent Bosch Teknik Servisi Akvaryum Düğün Salonları
Kids Aloud İngilizce Anaokulu Batıkent Temsilciliği Saygın Grup Sigorta

Sponsor ol


Son Yorumlar

Inönü Mahallesi Muhtarlığı
...........................
Inönü Mahallesi Muhtarlığı
Sayın muhtarım size 0312-25124
Dr.Ufuk Ege Anaokulu
2009 yılında bu okuldan mezun
Acapella Musıc Center
Batıkent de araştırınca siz çı
Inönü Mahallesi Muhtarlığı
İNÖNÜ MAHALLESİ MUHTARLIĞININ

Son 5 İlan

YENİ KAYITLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR...
Diğer (01.09.2014)
YAN FLÜT DERSİ
Diğer (06.08.2014)
YAN FLÜT
Satılık (06.08.2014)

Kimler Sitede

Hiçbiri
Şu anda 28 ziyaretçi çevrimiçi

Ziyaretçi Sayısı

Üye : 9703
İçerik : 1509
Web Bağlantıları : 7
İçerik Görüntüleme Sayısı : 5969581