0/5  -  0 kullanıcı
12356
görüntüleme

Ankara Park City AVM

Ankara Park City AVM
Kuruluş Tarihi
2020  
Mahalle
İnönü  
Adres
İnönü Mah. İstanbul Yolu (İstanbul Yolu 12. Km.) Batıkent, Yenimahalle, Ankara  

Açıklama

CarrefourSA Ankara Alışveriş Merkezi yepyeni bir kimliğe kavuşacak. Ankara Park City kimliği ile yeni Alışveriş Merkezinde CarrefourSA hipermarket, iki mağaza katı, sinema içeren iki eğlence katı, üç katlı yer altı otoparkı ve çatı katında çılgın golf eğlencesi bulunacak.

Ankara Park City için bölgenin etkileyici manzarasını kullanacağımız çarpıcı bir tasarım planlandı. Eğlence unsuruna vurgu yapılarak tasarımın tüm özelliklerinde “Şeffaflık”, “Katmanlı” ve “Beyaz” düşünülerek; minimal ve taze bir görünüm ortaya çıktı.

Arazinin kuzeyi dağlarla çevrili, ekibimiz bundan yararlanarak dağları odak noktası alan bir eğlence unsurunu konuklara sunmaya karar verdi. Tasarım, balkon içeren bir restoran bölümü ve çatı terası ile bu unsurdan olabildiğince yararlanıyor.

Ana giriş kapısı, dışarıdan bakıldığında gece aydınlatılacak grafikler ve şeffaf camlar sergileyecek. Bu girişten ulaşılan ana lobi etkinlikler için kullanılacak ve iki kat yukarıdaki balkondan görülebilecek bir sahne bulunacak.Bilgi Ekle

Sayfada bulunan bilgilerin eksik veya hatalı olduğunu düşünüyorsanız, bilgilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Bilgi Ekle

Harita


Not : Sokak görünümü, konuma en yakın caddeyi veya sokağı göstermektedir.

Firmalar


Fotoğraflar